• Współpraca

    Współpraca

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z firmą Mimal. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją sprzętu budowlanego oraz narzędzi brukarskich. Oferujemy zagęszczarki gruntu piły do cięcia oraz szeroki asortyment chwytaków, młotków, listw zgarniających i drogowych , listw wibracyjnych, gilotyn do kostki brukowej, szalunków ślizgowych, wózków brukarskich, imaków i łomów brukarskich oraz wiele drobnego sprzętu dla brukarzy.

PPU Mimal świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali i spawania. Zajmujemy się wykonywaniem metalowych części i różnego typu podzespołów wg wskazań w dokumentacji klienta.

Chcesz zostać dystrybutorem?

 

Co należy zrobić aby stać się dystrybutorem?

Przeczytać poniższy tekst oraz zadzwonić do nas i dopytać o szczegóły, zrealizować podstawowe wymagania (dostarczenie dokumentów rejestrowych), podjąć decyzję i zacząć zarabiać.

 

Czy MIMAL stawia jakieś wymogi dotyczące dystrybutorów?

Każdy kto prowadzi działalność gospodarczą i chce zarobić na współpracy z nami, może zostać naszym dystrybutorem.

 

Kto płaci za dostawę?

Do pewnego poziomu wartości zamówienia, dystrybutor płaci za transport. Powyżej tej kwoty, firma MIMAL ponosi koszty transportu. Mamy podpisane umowy z firmami kurierskimi i z góry wiadomo jakie są koszty transportu przy określonej wadze i wymiarach przesyłki. Od jakiej kwoty koszty transportu pokrywa firma MIMAL ustalamy w trakcie rozmów końcowych. Oczywiście dystrybutor może korzystać ze swojego transportu jeżeli takie jest jego życzenie.

 

Jak wygląda sprawa serwisu produktów MIMAL?

Firma MIMAL, posiada własny serwis który jest do dyspozycji przez cały czas i na terenie całej Polski. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

 

Ile wynosi okres współpracy z MIMAL?

Współpraca trwa dopóki, dopóty dystrybutor płaci za towar.

 

Zostajesz dystrybutorem - jak to wygląda?

Przesyłasz nam dokumenty swojej firmy. Dokumenty rejestrowe, NIP i REGON. Prześlemy Ci listę urządzeń które proponujemy przesłać do Ciebie, abyś mógł zaprezentować Klientom na ekspozycji. Oczywiścnie nie musisz akceptowaćtej tej listy, możesz zaproponować swoją listę. Klient ocenia urządzenie w momencie, gdy weźmie je do ręki, obejrzy i powie że jest to dokładnie to czego potrzebuje. Wspólnie ustalamy formę zapłaty za tą pierwszą wysyłkę tak aby była korzystna zwłaszca dla Ciebie. O szczegółach rozmawiamy kiedy będziesz już zdecydowany zostać naszym dystrybutorem. Mamy sprawdzone pomysły, jak w sposób niekonwencjonalny sprzedać Klientom nasze wyroby, ale to będzie tematem rozmowy już po nawiązaniu stałej współpracy.

Zdecydowany? Masz więcej pytań?
Zadzwoń lub napisz

Marek Butowski
tel/fax: +48 (59) 863 20 64
kom: 605 166 190 
lub napisz e-mail:
butowski@mimal.pl

Andrzej Wróblewski 
tel/fax: +48 (59) 863 10 73 
kom: 721 404 080 
lub napisz e-mail: 
marketing@mimal.pl 

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Co zrobić żeby zlecić usługę?

1. Przesłać zapytanie ofertowe drogą mailową, faksem lub osobiście. 
2. Określić w nim szacunkową ilość elementów do wykonania, określić czy jest to zamówienie jednorazowe czy cykliczne oraz oczywiście przesłać rysunki – mailem, faksem lub pocztą. 
3. Jeżeli jest taka potrzeba, podać proponowany termin realizacji lub zadać pytanie na kiedy możemy zlecenie zrealizować. 
4. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy dodatkowych ustaleń, proszę kontaktować się pod niżej podanymi adresami.

Masz dodatkowe pytania? 
Wszelkich informacji udzieli Ci 
Marek Butowski 
tel/fax: +48 (59) 863 20 64 
kom: 605 166 190 
lub napisz 
e-mail: butowski@mimal.pl 
Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Referencje

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe MIMAL
ul. B. Krzywoustego 1
84-300 Lębork